Inloggen

Succesvolle matches mei en juni 2026

In mei en juni hebben we weer mooie matches gemaakt en vier nieuwe professionals die we verwelkomen. Lees ze hieronder!

Nieuwe professionals 

  • Per 15 mei is een lerarenondersteuner in dienst gekomen uit het Speciaal Onderwijs. Woonachtig: Regio Eindhoven, Noord Brabant. 
  • Per 1 juni hebben we verwelkomd: Een leerkracht uit het Primair Onderwijs. Woonachtig: Regio Eindhoven, Noord Brabant. En een leraar met combifunctie binnen sport en bewegen uit het Primair Onderwijs. Woonachtig: Druten, Gelderland. 
  • Per 15 juli verwelkomen we een leerkracht uit het Primair Onderwijs. Woonachtig: Malden, Gelderland. 

Matches

Duurzaam InzetbaarheidsContract 

  • Medewerker kabinet is in juni gestart bij de gemeente Sittard- Geleen als beleidsondersteuner kabinet en representatie. 
  • Een HR-professional gaat vanaf medio juli aan de slag bij Driegasthuizengroep middels detachering voor een periode van 3 maanden, met kans op instroom op de vaste vacature. 
  • Manager onderwijs vanuit MBO heeft een nieuwe uitdaging en start als onderwijsmanager binnen een andere onderwijsmanager.

Arbeidsbemiddeling

  • De aanvraag voor een interim Projectleider Zorgtransformatie voor SIZA hebben we ingevuld met een ervaren kandidaat uit onze pool. 
  • De functie van secretaris adviseur bij het Werkbedrijf Rijk van Nijmegen hebben we ingevuld met een kandidaat uit ons opdrachtgeversnetwerk.
  • Voor de de interim-opdracht als secretaresse bij Klimmendaal hebben we een nieuwe kandidaat geworven. 

Job Search Traject

  • Kandidaat van gemeente Nijmegen is per 15 juni gestart bij Brunet Advocatuur. 
  • Een kandidaat gaat vanuit een tweede spoor traject als subsidie coördinator aan de slag bij gemeente de Bild. 
  • Een leerkracht gaat naar aanleiding van een open sollicitatie met ingang van het nieuwe schooljaar starten bij Curio Start als leerkracht en mentor. 
  • Voormalig directeur speciaal onderwijs wordt de nieuwe directeur bij kindcentrum Dalton (Skobos). 
  • HR manager is benoemd bij LingeCollege, waar ze via RegioEffect op gesprek is gegaan.
  • Voormalig beleidsmedewerker Economie en Arbeidsmarkt bij Gemeente Tilburg maakt een mooie interne stap en gaat per september aan de slag als vergunningverlener. 
  • Kandidaat met een outplacement traject gaat per september starten bij Jeroen Bosch ziekenhuis als adviseur kwaliteit servicebedrijf. 
  • Voormalig leerkracht basisschool gaat per 15 juli 2026 beginnen in een nieuwe uitdaging als Ambulant begeleider Autisme bij Jados in Eindhoven.
  • Met ingang van volgend schooljaar heeft een onderwijs assistent een nieuwe werkplek, namelijk bij Junior Technovium in Nijmegen. 
  • Kandidaat met een outplacement traject gaat per september starten bij Instituut voor Maatschappelijk Welzijn als medewerker toegang Contact Centrum Tilburg. 
  • Kandidaat met een jobsearchtraject is naar aanleiding van een interne sollicitatie aangenomen als preventie medewerker bij Yuverta. 
Mareen Medema
9 July 2026
Share

Het laatste nieuws

In mei en juni hebben we weer mooie matches gemaakt en vier nieuwe...
9 July 2026
In de eerste twee lentemaanden van 2026 hebben we weer mooie matches...
8 May 2026

Blijf op de hoogte van de laatste vacatures

Maak Job Search Agent